Kangur Matematyczny za nami
Rozdaliśmy upominki i dyplomy uczniom, którzy wyróżnili się w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
dla uczniów klas 2-3.
Nagrody otrzymali: Michalina Antosik 2a, Tomasz Sylwester 3a, Maja Mazurkiewicz 3b. Nieobecna Maja Jamróz 3a.

Gratulujemy ![]()
