Witaj szkoło! Jak to będzie w klasie pierwszej?!
Aby ułatwić dzieciom start w szkole, nasze Żabki odwiedziły pobliską Szkołę Podstawową nr 4 w ZSO 4. Wraz z klasą 3a dzieci wykonały pracę plastyczną, zobaczyły, jak wygląda lekcja i praca w ławce.

Pani Beacie Bomastik dziękujemy za zaproszenie, a wszystkim dzieciom życzymy cudownych, słonecznych wakacji!
