Targi Edukacyjne i Dni Otwarte VII LO

20 kwietnia przeżyliśmy prawdziwe trzęsienie ziemi – nie spodziewaliśmy się, że odwiedzi nas aż tylu tegorocznych ósmoklasistów.

dni3

Zdjęcia: Robert Neumann - From the Sky.

Dziękujemy, że znaleźliście czas, aby nas odwiedzić i bliżej poznać. Już wiemy, że przekonaliśmy do siebie wielu niezdecydowanych. Cieszymy się, że spotkamy się z Wami już we wrześniu.

dni2

Zdjęcie: Robert Neumann - From the Sky.

Na pewno do tego sukcesu frekwencyjnego przyczyniły się Targi Edukacyjne, które odbyły się dzień wcześniej. Podczas nich grono naszych nauczycieli i uczniów prezentowało zalety VII LO i zachęcało do wybrania właśnie naszej szkoły.targi1

targi2

targi3

Bardzo dziękujemy więc wszystkim zaangażowanym w promocję szkoły – przede wszystkim Neli Cieśli i Poli Dapie z klasy IA, Oliwii Pasiece, Róży Skowron i Adamowi Tarczyńskiemu z IIB oraz wszystkim pozostałym uczniom, którzy wspomogli nas podczas tych dwóch niezwykle intensywnych dni.

targi4

Jesteście wspaniali!