Studniówka 2024 za nami

Studniówka VII Liceum Ogólnokształcącego za nami. Będziemy wspominać długo tę niepowtarzalną noc. W tym roku szkolnym klasa maturalna świętowała 100 dni przed maturą w Sali Bankietowej „Pod orzechem” w Zabrzu.

Młodzież wykonała pięknego poloneza, następnie skierowała wzruszające podziękowania do grona pedagogicznego oraz rodziców. Przy symbolicznej lampce szampana pani dyrektor Joanna Grzybowska rozpoczęła bal i goście ruszyli na parkiet.

studniowka

Atrakcji wieczora końca nie było widać: rozpoznawanie uczniów po zdjęciach z dzieciństwa, karaoke, wybór króla i królowej balu oraz zabawy taneczne. Do białego rana liczyła się udana zabawa, dobry humor i taneczne szaleństwa na parkiecie. Po zakończonym balu reszta jedzenia została przekazana do lodówek dla potrzebujących.

studniowka2

Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, koleżankom i kolegom z pracy za zaangażowanie w przygotowania tej wspaniałej uroczystości oraz jej wyjątkową atmosferę.

Wychowawczynie IVA: Elżbieta Piotrowska i Magdalena Mikołajczyk-Jodko