Spotkanie uczniów VII LO z przedstawicielem Wyższej Szkoły Humanitas

W minionym tygodniu VII LO gościło przedstawiciela Wyższej Szkoły Humanitas ds. współpracy z otoczeniem, pana Sebastiana Korzeniowskiego, który w niezwykle interesujący sposób przedstawił młodzieży naszego liceum ofertę edukacyjną uczelni.

Humanitas Korzeniowski1

Humanitas Korzeniowski2

Humanitas to uczelnia wyższa mająca swoją siedzibę w Sosnowcu, proponuje ponad 11 kierunków studiów licencjackich i magisterskich, 50 kierunków studiów podyplomowych oraz seminaria doktorskie. Posiada 2 wydziały zagraniczne (Praga, Vsetin) oraz 7 ośrodków zamiejscowych. W jej bogatej ofercie znajdziemy kierunki m.in. takie jak prawo, psychologia, administracja, zarządzanie, dietetyka, czy informatyka. Propozycja bardzo ciekawa tym bardziej, że jeden z wydziałów zamiejscowych uczelni znajduje się właśnie w Gliwicach.