Sukces muzyczny naszych uczennic

W dniu 22 marca odbył się I miejski konkurs piosenki religijnej „Duchu Święty przyjdź”. Naszą szkołę reprezentowało łącznie siedem uczestniczek z klas od 2 do 6 (trzy solistki oraz dwa duety). Uczennice przygotowywały się do niego pod opieką pani Katarzyny Krajcer.

Duch2

Każda z nich wystąpiła wspaniale! Wróciłyśmy zadowolone i szczęśliwe, bo z naszej siódemki aż pięć uczestniczek stanęło na podium!

Duch

Siostry Hanna i Zofia Juriewicz z klasy 4a wywalczyły wyróżnienie, a duet Zuzanny Walaszczyk i Zuzanny Pawłowskiej z klasy 5b III miejsce! Daria Kwiatkowska z klasy 6a – w kategorii soliści – również zdobyła wyróżnienie! Serdeczne gratulacje dla naszych zwyciężczyń i wszystkich dzielnych uczestniczek za godne reprezentowanie naszej szkoły!