„Podaj dalej dobre słowo”

Pod takim hasłem 21 listopada w Światowym Dniu Życzliwości i Pozdrowień spotkali się uczniowie klasy 1a oraz grupa sześciolatków z naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

pd1

pd2

pd3

pd4

Podczas spotkania zarówno uczniowie, jak i przedszkolaki wykazali się ogromną znajomością gestów i słów, które są symbolem życzliwości wobec innych. W czasie towarzyszących dzieciom zabaw było wiele okazji do wzajemnych pozdrowień i miłych słów. Efektem tego spotkania były wykonane przez uczestników drzewa życzliwości, które każda z grup zatrzymała na pamiątkę, a także wręczane nawzajem upominki niespodzianki – zakładki do książek i medale-lizaki.

pd5

pd6

Na koniec zainteresowani szkołą przyszłoroczni uczniowie z zaciekawieniem odwiedzili miejsce nauki swoich starszych kolegów.

pd7

pd8

Pamiętajmy wszyscy, nie tylko od święta, jak ważne jest, abyśmy byli dla siebie nawzajem mili i dobrze nastawieni. Dzielenie się z innymi uśmiechem sprawia, że czujemy się szczęśliwsi i chętniej odwzajemniamy dobro.