Ogólnopolski Tydzień Kariery w ZSO 4

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, która ma na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery.

W tygodniu od 17 do 21 października 2022 r. z okazji XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery – OTK – pod hasłem: „Złap za stery do swojej kariery” w naszej szkole odbędą się dla uczniów różne zajęcia, prelekcje i prezentacje szkół policealnych i uczelni.

Obchody dni OTK wydłużamy w naszej szkole do 24 października. Tego dnia odbędą się pokazy i warsztaty z wizażu.

14otk

Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery – OTK od 17 do 21 X 2022 r.
pod hasłem: „Złap za stery do swojej kariery”

17 X, poniedziałek – prezentacja Politechniki Śląskiej w Gliwicach – przedstawiciel Centrum Promocji i Komunikacji
18 X, wtorek – prelekcja Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Gliwicach – p. Anna Nidzińska
19 X, środa – spotkanie z przedsiębiorcą wielu branż – p. Adam Kołodziej
20 X, czwartek – dodatkowe zajęcia z doradcą zawodowym i prezentacja szkół policealnych – p. Anna Mercik, kierownik szkolenia praktycznego CKZIU woj. śląskiego w Gliwicach
21 X, piątek – spotkanie z medialnym freelancerem – p. Wojtek Kaczmarczyk, konferansjer, prezenter, model i influencer
oraz dodatkowo 24 X, poniedziałek – pokazy i warsztaty z wizażu – p. Agnieszka Badura, wykładowczyni ŚWSM w Katowicach.

Koordynator dni OTK w naszej szkole
doradca zawodowy
Barbara Ozga-Strzyż