Odblaskowe pierwszaki :)

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tym tygodniu w wycieczce mającej na celu utrwalanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Przedstawienie teatralne pod tytułem „Odblaskowy pierwszak”, które obejrzeliśmy w kinie Amok, zorganizowane zostało przez Centrum Ratownictwa Gliwice w ramach programu „Bezpieczne Gliwice”.

droga

Podczas spotkania z pracownikami policji oraz straży miejskiej pierwszoklasiści mieli okazję przypomnieć sobie zasady ruchu drogowego oraz przybić piątkę strażnikowi Misiowi. Zobaczyli także spektakl komediowy „Bąbel w drodze do szkoły, czyli wychowanie komunikacyjne na wesoło”, poświęcony tematyce przestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznego poruszania się w przestrzeni miejskiej. Każdy uczestnik wycieczki otrzymał na pamiątkę odblaskowy workoplecak.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.