Zimowy Kiermasz Ofert Pracy w naszej szkole

kiermasz praca

Drodzy Uczniowie!

Dnia 13 stycznia (najbliższy piątek) od godz. 9.40 do 12.45 podczas przerw w naszej szkole po raz kolejny odbędzie się Zimowy Kiermasz Ofert Pracy. Stanowisko będzie znajdowało się w atrium szkolnym. Aktualne oferty pracy adresowane będą przede wszystkim do uczniów liceum, którzy w okresie ferii i nie tylko poszukują zatrudnienia krótkoterminowego.

Warunkiem podjęcia pracy jest wiek 15 lat i wypełnienie ankiety celem rejestracji. W przypadku uczniów niepełnoletnich wymagana będzie też zgoda rodzica/prawnego opiekuna. Dla uczniów pełnoletnich oferty pracy mogą być już udostępnione od ręki przez przedstawicieli Punktów Pośrednictwa Pracy z Gliwic i Zabrza podczas przerw lekcyjnych.

Ewentualne pytania proszę kierować do p. Barbary Ozgi-Strzyż - szkolnego doradcy zawodowego w godzinach pracy (sala 93), wyłącznie podczas przerw lekcyjnych. Punkty Pośrednictwa Pracy (OHP) i organizatorzy nie pobierają żadnych opłat!

www.slaska.ohp.pl