Pierwsze certyfikaty ze szkoleń EMT-Systems

Jak pewnie pamiętacie, nasze liceum współpracuje od dłuższego czasu z firmą EMT-Systems. Firma mieści się w Gliwicach przy ul. Bojkowskiej 35a i zajmuje się szeroko rozumianymi szkoleniami technicznymi. W ramach podjętej współpracy kilkoro naszych uczniów otrzymało w zeszłym roku vouchery na organizowane przez EMT-Systems wybrane kursy związane z programowaniem.

Pierwsi uczniowie już zaliczyli swoje szkolenia i mogą pochwalić się certyfikatami ich ukończenia. Są to: Barbara Zub z kl. IIA (znana Wam już stypendystka Prezesa Rady Ministrów), która skończyła kurs „Programowanie w C/C++. Poziom 1”, a także jej kolega z klasy, Szymon Szudarek, który ukończył szkolenie „Programowanie zorientowane obiektowo w języku C#. Poziom 1”. Oboje są bardzo zadowoleni ze zdobytej wiedzy i umiejętności, które na pewno przydadzą im się w przyszłości na rynku pracy.

EMT Basia

EMT Szymon

Czekamy na kolejne certyfikaty i dziękujemy firmie EMT-Systems za ufundowanie tak ciekawych i przydatnych kursów. Taka współpraca to sama przyjemność!