Utworzenie nowych miejsc wraz z podniesieniem oferty edukacyjnej w gliwickich przedszkolach

projekt przedszkole logo

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została zakwalifikowana do projektu „Utworzenie nowych miejsc wraz z podniesieniem oferty edukacyjnej w gliwickich przedszkolach” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizuje Miasto Gliwice we współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Katowicach.

Projekt zakłada utworzenie nowych miejsc wraz z podniesieniem oferty edukacyjnej gliwickich przedszkoli; w związku z tym powstało 140 dodatkowych miejsc w gliwickich zespołach szkół i zespołach szkolno-przedszkolnych.

Oprócz naszych przedszkolaków w projekcie wezmą udział dzieci z oddziałów przedszkolnych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 oraz wychowankowie przedszkoli wchodzących w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3. W sumie 548 dzieci zostanie objęte działaniami w ramach projektu, który będzie trwał do stycznia 2020 roku.

Już od połowy listopada br. dzieci rozpoczną ciekawe zajęcia: warsztaty teatralne, zajęcia logopedyczne, taneczno-rytmiczne oraz plastyczne.

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze wrażenia dzieci :)

Odsłony: 1589