Święta tuż-tuż

choinka1

W klasie 1a w świetlicy powstają piękne prace. W ostatnich dniach uczniowie klasy 1a wykonali prace plastyczne z bibuły. Motywem przewodnim prac były zbliżające się święta Bożego Narodzenia, czyli choinka. Prace były piękne i kolorowe, a podczas ich wykonywania panował nastrój zbliżających się świąt.

Opiekunką była pani Anna Leśniewska.

Świetlicowe budowle klasy 1b

swietlica

W świetlicy podczas wspólnych zabaw spędzamy kreatywnie czas, tworząc różne budowle oraz układając puzzle. Pomysłów mamy mnóstwo, więc chcemy je pokazać naszym rodzicom oraz kolegom. Zbudowaliśmy fortecę, bazę wojskową, wysoką wieżę, parking samochodowy oraz złożyliśmy wieeele puzzli. Świetnie się przy tym bawimy i uśmiechy do rodziców przesyłamy.

Opiekun – pani Anna Leśniewska.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć.

Poszukiwania Zajączka...

zajaczek

30 marca, ostatniego dnia przed Wielkanocą, uczniowie Oddziału Przedszkolnego oraz klas pierwszych wyruszyli na poszukiwanie wielkanocnego Zajączka...

Więcej zdjęć z poszukiwań na naszym profilu na Facebooku.

Zajęcia świetlicowe w przerwie świątecznej

stroik

Nasi najmłodsi uczniowie nie próżnują! Nawet w czasie przerwy świątecznej, podczas zajęć świetlicowych, pracowicie przygotowują się do Wielkanocy. Dzieci wraz z panią Lucyną Wieczorek przygotowały bowiem kolorowe pisanki i stroiki świąteczne. Z panem Tomaszem Guzowskim z kolei poprzez zabawę poznawały podstawy fizyki.

Efekty ich pracy możemy podziwiać na zdjęciach na naszym profilu na Facebooku.

„Świetliczaki”

swietlica

Bardzo lubimy naszą świetlicę. Chętnie w niej pozostajemy po zakończonych zajęciach lekcyjnych. Z dużą radością wspólnie się bawimy i wykonujemy różnorodne prace, a kiedy przychodzą po nas rodzice, wcale nie chce nam się wracać do domu.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.