Stołówka szkolna 14-15.10.2021

W dniach 14-15.10.2021 stołówka szkolna będzie niedostępna dla uczniów klas 1-8 szkoły postawowej oraz 1-3 liceum.
Dzieci przedszkolne i z zerówki jedzą normalnie. W razie nieobecności dziecka prosimy o odwołanie posiłków.

Michał Miciak
tel: 501 857 539

twoje zdrowko baner1

CATERING W SZKOLE

Szanowni Państwo,
poniżej informacje, które powinny pomóc w sprawnej współpracy między Rodzicami a firmą dostarczającą posiłki dla Waszych dzieci:

- zgłoszenia na rok szkolny 2021/2022 otrzymacie Państwo drogą elektroniczną oraz są dostępne na Stołówce. Podobnie zgodę RODO oraz Regulamin.

- powyższe dokumenty należy odesłać do firmy ATA – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- po wysłaniu zgłoszenia nadany zostanie identyfikator dziecka oraz otrzymacie Państwo informację zwrotną o przyjęciu zgłoszenia

- dla dzieci, które uczęszczały już do ZSO 4, identyfikator pozostanie bez zmian

- jeśli jest na koncie dziecka nadpłata za rok szkolny 2020/21 zostanie zaksięgowana akonto obiadów we wrześniu

- w razie nieobecności dziecka OBOWIĄZKOWO proszę zgłaszać to do cateringu – za posiłki nieodwołane zostaje pobrana opłata, gdyż są one dostarczone

- w razie wypisania dziecka z placówki prosimy o tym fakcie poinformować catering, aby zakończyć abonament i uzyskać pełne rozliczenie

- podpisujecie Państwo Regulamin – warto się z nim szczegółowo zapoznać

- wszelkie sprawy dotyczące żywienia proszę załatwiać BEZPOŚREDNIO z kierownikiem zakładu ATA w Gliwicach- Managerem Sprzedaży – Michał Miciak, tel. 501-857-539, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Michał Miciak

Kierownik Zakładu Gliwice