Wybory do samorządu uczniowskiego

samorzad

Przed nami wybory do samorządu uczniowskiego. Poznajcie kandydatów i ich obietnice wyborcze. Głosowanie już w środę!

SYLWIA

Cześć! Mam na imię Sylwia, mam 15 lat i jestem uczennicą klasy IB.

Interesuję się sportem, zdrowym odżywianiem i ekologią. Uwielbiam zwierzęta i długie spacery. Jestem osobą uczynną, chętnie pomagam innym, jestem komunikatywna, lubię wyzwania. Jednym z nich jest moja kandydatura na przewodniczącą szkoły.

Jeżeli zostanę przewodnicząca szkoły, będę łącznikiem kontaktów pomiędzy nauczycielami a uczniami. Postaram się wdrażać w życie zmiany, które mogą pomagać zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Wysłucham każdego z Was, jeśli się zwrócicie do mnie z jakimkolwiek problemem, i postaram się pomóc. 

Zdaję sobie sprawę z tego, że jestem nową uczennicą i nie znam dobrze szkoły, ale jeśli dacie mi szansę, to przekonacie się, że potrafię naprawdę dużo zrobić. Jeśli mnie wybierzecie, to będę na pewno zmieniała nasze szkolne życie na lepsze.

SZYMON

Cześć! Nazywam się Szymon Kloś i chodzę do klasy IIA.

Należę do Szkolnego Klubu Wolontariatu i chętnie pomagam innym. W przyszłości chciałbym zostać ratownikiem medycznym. Kocham zwierzęta i podróże. Jestem osobą pogodną. Łatwo nawiązuję kontakty z innymi ludźmi. Jestem otwarty i chętny na nowe doświadczenia. Jednym z moich pomysłów jest to, aby w szkole na przerwach pomiędzy lekcjami można było słuchać muzyki, która odstresowuje i pomaga przetrwać kolejny sprawdzian, który czeka na nas w tym dniu. Chciałbym, aby o życiu naszej szkoły mógł decydować każdy uczeń. Działając razem, możemy wiele osiągnąć!

Odsłony: 359