Modernizacje, remonty i inwestycje w 2020 roku - podsumowanie

boisko1

W grudniu zakończyła się trwająca od 2018 r. modernizacja boisk przy naszej szkole. Powstały dwa boiska wielofunkcyjne z bieżniami, skocznia w dal oraz rzutnia do pchnięcia kulą wraz z całą infrastrukturą techniczną. Koszt modernizacji wyniósł 3,1 mln złotych, w całości sfinansowany z budżetu miasta Gliwice.

Przeprowadzono również remont klatek schodowych i korytarzy o wartości 118 tys. zł, również sfinansowany przez miasto. Szkoła zakupiła z własnych środków kolejne dwa zestawy tablic multimedialnych wraz z projektorami i głośnikami, z których korzystać będą uczniowie sal 70 oraz 47.

Więcej na ten temat mogą Państwa przeczytać na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Składamy serdeczne podziękowania uczniom i rodzicom za wsparcie naszej inicjatywy w Gliwickim Budżecie Obywatelskim 2021. Dzięki głosom Państwa będziemy mogli w przyszłym roku doposażyć nasz plac zabaw o kolejne urządzenia.