Modernizacje, remonty i inwestycje w 2020 roku - podsumowanie

boisko1

W grudniu zakończyła się trwająca od 2018 r. modernizacja boisk przy naszej szkole. Powstały dwa boiska wielofunkcyjne z bieżniami, skocznia w dal oraz rzutnia do pchnięcia kulą wraz z całą infrastrukturą techniczną. Koszt modernizacji wyniósł 3,1 mln złotych, w całości sfinansowany z budżetu miasta Gliwice.

Przeprowadzono również remont klatek schodowych i korytarzy o wartości 118 tys. zł, również sfinansowany przez miasto. Szkoła zakupiła z własnych środków kolejne dwa zestawy tablic multimedialnych wraz z projektorami i głośnikami, z których korzystać będą uczniowie sal 70 oraz 47.

Więcej na ten temat mogą Państwa przeczytać na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Składamy serdeczne podziękowania uczniom i rodzicom za wsparcie naszej inicjatywy w Gliwickim Budżecie Obywatelskim 2021. Dzięki głosom Państwa będziemy mogli w przyszłym roku doposażyć nasz plac zabaw o kolejne urządzenia.

Remont naszej szkoły

Trwa remont wokół naszej szkoły. Zamontowano już pierwsze urządzenia w siłowni na wolnym powietrzu, trwają także prace nad placem zabaw dla najmłodszych. Przed nami jeszcze sporo pracy i utrudnień, ale efekt będzie zachwycający! Na pewno spodoba się zarówno naszym obecnym uczniom, jak i tym, którzy zaczną naukę w naszej szkole w przyszłym roku. Prawdziwi z nich szczęściarze :)

6.12a

6.12b

Na zdjęciach: stan robót na dzień 6 grudnia 2018 r.

Czytaj więcej: Remont naszej szkoły