Konkurs „Eko-drzewo” dla przedszkolaków

eko

I edycja konkursu „Eko-drzewo” dla przedszkolaków odbyła się w czasie zdalnego nauczania. Dziś – także na razie zdalnie – z przyjemnością informujemy, że konkurs został rozstrzygnięty. Do organizatorek konkursu, pani Oliwii Lipok i pani Lucyny Wieczorek, wpłynęło 9 ciekawych prac.

Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci segregacji odpadów oraz rozwój umiejętności plastyczno-technicznych.

Wszystkie pracy były atrakcyjne i przykuwające uwagę. Podczas narady jury wybrało najciekawsze prace.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce: Matylda Franc oraz Kacper Rabiasz
II miejsce: Małgorzata Płatek oraz Iwo Bajda
III miejsce: Małgorzata Marchwicka
Wyróżnienie: Zuzanna Grzondziel

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkurach. Nagrody i dyplomy wręczymy, kiedy czas na to pozwoli.

O. Lipok, L. Wieczorek

Odsłony: 1116