Spotkanie przedszkolnej rodziny przy choince - gala konkursu „Choinka marzeń”

kiermasz

16 grudnia nasza przedszkolna rodzina spotkała się wspólnie przy choince. Dzieci zaprosiły swoich najbliższych na uroczysty koncert i kiermasz świąteczny. Tego dnia na scenie i widowni panował bardzo świąteczny klimat. W powietrzu unosił się zapach pierników, a występy dzieci zachęcały do wspólnego świętowania. Po występie artystycznym dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w kiermaszu świątecznym. Każdy miał okazję zakupić ozdoby świąteczne i smaczne ciasta i babeczki przygotowane przez rodziców naszych przedszkolaków.

Bardzo dziękujemy rodzicom i dziadkom przedszkolaków za pomoc!

drzewko

choinka1

Tego dnia odbyła się także gala wręczenia nagród w ramach II edycji Konkursu Plastycznego „Choinka marzeń” dla gliwickich przedszkoli. Dyplomy i nagrody laureaci odbierali z rąk pani dyrektor, Joanny Grzybowskiej.

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom składamy ogromne gratulacje!

Przypomnijmy, że listę laureatów znajdziecie TUTAJ.

 

Odsłony: 1521