Mamy logo Centrum Mediacji Szkolnych!

mediacje logo

mediacje apel

W środę, 7 czerwca 2017 roku, na 3 lekcji ogłoszono wyniki konkursu na logo Centrum Mediacji Szkolnych. Zwyciężczynią jest Aleksandra Gorczyca z klasy 3d GM. Logo jej autorstwa będzie widniało na dokumentach i stronach internetowych reprezentujących nasze szkolne mediacje. Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, oraz pani Danucie Jankowskiej za zmotywowanie uczniów do przygotowania prac konkursowych.

W drugiej części apelu uczniowie zarówno gimnazjum, jak i liceum rozwiązywali Test Wiedzy o Mediacji. Najwięcej prawidłowych odpowiedzi udzielili uczniowie klasy 2b GM. Nagrodą za dobre przyswojenie wiedzy na temat mediacji, którą staraliśmy się w tym roku rozpowszechnić w środowisku szkolnym, jest dzień lekcji na świeżym powietrzu.

Krótki apel podsumował roczną pracę kółka mediacyjnego. Dziękujemy wszystkim za przyjazne nastawienie do naszej inicjatywy.

Odsłony: 2873