Premiera RINGU

Bajki1

„Co to są za bajki, aż się wierzyć nie chce..., to bajki dla potłuczonych” – te słowa oraz wiele innych padły wczoraj, 22 czerwca, na premierowym przedstawieniu Szkolnego Teatru RING. Premiera ta była wyjątkowa z trzech powodów. Po pierwsze: udało się ją przygotować i wystawić po dwóch latach, kiedy nie mogliśmy grać. Po drugie: była debiutem dla uczestników naszego teatru. Udanym debiutem. Po trzecie: wykorzystaliśmy rewelacyjne teksty nieodżałowanego kabaretu „Potem”, które dostarczały i do dzisiaj dostarczają rozrywki odbiorcom.

Rodzice, nauczyciele i młodzież mogli zobaczyć inny wymiar znanych dobrze bajek. Dziękujemy wszystkim za przybycie, za dobre słowo, wspieranie naszych poczynań oraz tolerancję dla naszych wpadek. Dziękujemy za uśmiech, za brawa i wiele, wiele innych fantastycznych rzeczy, które od Was dostaliśmy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również dostarczymy niezapomnianych wrażeń.

Szczególne podziękowanie pragniemy skierować w stronę Szymona Klosia, który jako pomoc techniczna, dźwiękowa i świetlna okazał się niezastąpiony. Jego spokój i opanowanie pozwoliło nam się wyciszyć i spokojnie przygotowywać premierę. BARDZO DZIĘKUJEMY, SZYMONIE!

Aktorzy i opiekunowie Szkolnego Teatru RING

Odsłony: 112