Zakończenie roku klas III LO

zakonczenie klas 3

Trwają egzaminy maturalne, a my przypomnijmy sobie, jak wyglądało zakończenie roku szkolnego klas trzecich LO.

Odbyło się ono 29 kwietnia w atrium naszej szkoły. Tradycyjnie wszystkich przywitała pani dyrektor, Joanna Grzybowska. Następnie wręczono statuetkę dla najlepszego ucznia kończącego szkołę – otrzymała ją Zosia Potocka z klasy IIID, która uzyskała średnią 5,63. Zosia otrzymała również stypendium ufundowane przez Radę Rodziców, a także promesę Wyższej Szkoły Ochrony Pracy w Katowicach, która upoważnia ją do bezpłatnej rocznej nauki we WSZOP-ie.

Uhonorowano także Marię Zdańską z klasy IIIC, która dwa dni wcześniej wygrała w konkursie „Unijny Everest” wyjazd do Brukseli.

Następnie podziękowano tym, którzy spędzili w ZSO 4 sześć lat – jako uczniowie nieistniejącego już Gimnazjum nr 7 i później jako uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego. Takich osób w obu klasach było aż 22! Dziękujemy im za zaufanie, jakim nas obdarzyli.

Dyplomy otrzymali także tegoroczni maturzyści, którzy reprezentowali VII LO w sporcie i znacząco się w nim wyróżnili.

Nie zapomniano także o wolontariuszach. Szczególnie podziękowano tym, którzy pomagali innym systematycznie, przez całe trzy lata.

Kolejnym punktem było wręczenie świadectw z wyróżnieniem – otrzymało je łącznie sześć osób – oraz wszystkich pozostałych świadectw.

Przyznano też zabawne wyróżnienia uczniom, którzy szczególnie przysłużyli się swoim klasom – wytypowano „superwodza”, „bystrzaka”, „luzaka” i „pozytywnie zakręconego” z obu klas.

Nie obyło się też bez podziękowań skierowanych zarówno do dyrekcji i wychowawczyń, jak i rodziców. Apel uświetnił występ taneczny naszych uczennic. Mamy nadzieję, że nasza fotorelacja przypomni Wam te miłe chwile.

Apel przygotowali wychowawcy klas trzecich po szkole podstawowej: pani Małgorzata Praga i pan Maciej Jureko, a poprowadziły go Wiktoria Malisz i Nikola Korus z klasy IIIB. Imprezę obfotografowała Marta Wróbel z IIIB. Dziękujemy 🌞

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć nanaszym profilu na Facebooku.

Odsłony: 165