Szkolne dni przedsiębiorczości

dni przedsiebiorczosci

Jak wyglądały nasze tegoroczne szkolne dni przedsiębiorczości?

4 kwietnia klasy maturalne wzmacniały mózg przed maturą. Niedługo zobaczymy, z jakim skutkiem. Trzymamy kciuki!

Z kolei w piątek, 8 kwietnia, licealiści z uwagą słuchali przedsiębiorcy, który w bardzo interesujący sposób opowiadał o swojej karierze, liczących się obecnie na rynku pracy zawodach oraz o tym, jak skutecznie budować zespół, markę i rozwijać biznes.

Tego samego dnia odbyły się kolejne już warsztaty z wizażu dla uczniów zainteresowanych tą tematyką. Zobaczcie, jak w nieco ponad godzinę została odmieniona nasz stypendystka Zosia.

Na zakończenie dni przedsiębiorczości uczniowie klasy 7 SP przenieśli na papier propozycje wymarzonych przez siebie zawodów lub różnych ról życiowych.

Jak po każdych tego typu zajęciach mamy nadzieję, że wszystkie uzyskane wskazówki, wiedza i doświadczenia przydadzą się Wam i teraz, i w przyszłości.