Udana AKCJA INTEGRACJA

Zywiec

Piękna wrześniowa pogoda sprzyja wyjazdom na łono natury. Skorzystali z niej także uczniowie klas IIIC i IIID (oraz kilka osób z IIA i IIIB), udając się 27 września br. na wycieczkę. Celem ich podróży był Żywiec oraz góra Żar. Przywitała ona wszystkich niesamowitym, zamglonym krajobrazem, przypominającym naszym tegorocznym maturzystom romantyczne obrazy Caspara Davida Friedricha. Inną atrakcją góry był zbiornik wodny szczytowo-pompowej Elektrowni Porąbka-Żar.

Schodząc z góry Żar, uczniowie mogli podziwiać malowniczą panoramę Beskidu Małego i jezior w przełomie Soły.

Kolejnym punktem ich wyprawy był rynek w Żywcu, a następnie – poobiedni relaks: rejs po Jeziorze Żywieckim.

Wszyscy wrócili z wycieczki zmęczeni, ale zadowoleni i naładowani pozytywną energią na kolejne dni.

Opiekunkami grupy były panie: Małgorzata Kogut, Alicja Ciura, Ewa Cichońska oraz Joanna Schön.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Odsłony: 540