V miejsce juniorek w Finałach Mistrzostw Gliwic w siatkówce

siatkowka

Finały Mistrzostw Gliwic w siatkówce nasze juniorki zakończyły na V miejscu. Podczas wszystkich meczów nasze licealistki walczyły dzielnie na parkiecie. Dwa ostatnie mecze nasze licealistki wygrały w tie-breaku po zaciętej walce. Mamy bardzo młodą drużynę, która po tych rozgrywkach nabrała dużego doświadczenia na boisku oraz zgrania w zespole. Serdecznie gratulujemy naszym siatkarkom i życzymy dalszych sukcesów całej drużynie.

Naszą szkołę reprezentowały: Karolina Błaszczuk IA, Weronika Straszak IA, Olivia Baranowska IC, Wiktoria Jańczak IC, Wiktoria Makielak IC, Katarzyna Ciepła ID, Oliwia Runge ID, Martyna Szołtysik ID, Kaja Toll ID, Wiktoria Bartosiewicz IIA, Oliwia Kowalska IIB, Katarzyna Starościak IIB.

Opiekunką drużyny była pani Anna Leśniewska.

Odsłony: 1338