Jarmark świąteczny w Dreźnie

Drezno

13 grudnia uczniowie naszego liceum wraz z opiekunami uczestniczyli po raz kolejny w wycieczce do Drezna. Mieli okazję zobaczyć najbardziej znane zabytki tego miasta, poznać choć odrobinę związaną z nim historię oraz uczestniczyć w wyjątkowym jarmarku adwentowym.

Miasto ugościło nas w niepowtarzalnej przedświątecznej atmosferze. Na każdym kroku mijaliśmy kolorowe stragany przypominające o coraz bliższym Bożym Narodzeniu.

Chyba możemy po cichu powiedzieć, że te wyjazdy powoli stają się naszą szkolną tradycją. Dziękujemy młodzieży za dobrze spędzony razem czas i zdyscyplinowanie!

Podziękowania kierujemy również do naszych opiekunów i organizatorów wycieczki: pani dyrektor Joanny Grzybowskiej, pani Anety Kroll, pani Danuty Jankowskiej, pani Elżbiety Piotrowskiej i pani Katarzyny Jasny. Szczególne podziękowania kierujemy również do pana Radosława Krawczyka, który jako nasz przewodnik wzorowo się nami opiekował.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć.

Odsłony: 1685