Cud-dziewczyny

poezja spiewana1

5 grudnia w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych odbyła się XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Poezji Śpiewanej. Nasze liceum reprezentowały uczennice klasy IIB: Katarzyna Starościak i Patrycja Thomalla. Dziewczyny wykonywały piosenkę do słów Agnieszki Osieckiej pt. „Miasteczko cud”.

Bardzo dobre wykonanie piosenki pod względem wokalnym, muzycznym oraz artystycznym zaowocowało zdobyciem trzeciego miejsca. Wykonawcy, z którymi przyszło się zmagać Kasi i Patrycji, prezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny. Dlatego zdobycie zaszczytnego miejsca i uplasowanie się na przysłowiowym podium, jest bardzo dużym zwycięstwem naszych „cud-dziewczyn”.

Mamy nadzieję, że zwabieni sukcesem swoich koleżanek w przyszłym roku dołączą do nich inni uczniowie naszego liceum.

Dwa dni wcześniej, we wtorek, 3 grudnia, Kasia i Patrycja występowały także w XIII Wojewódzkim konkursie kolęd, pastorałek i pieśni zimowych „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”. Wykonywały wtedy utwór pochodzący z musicalu „Metro” pt. „Uciekali”.

Odsłony: 1381