Zakończenie roku klas III LO

30 kwietnia klasy trzecie liceum ukończyły naukę w VII LO i zostały pożegnane przez społeczność szkolną podczas uroczystego apelu. W czasie tego wydarzenia padło wiele słów podziękowań dla uczniów klas trzecich, ich rodziców, dyrekcji i nauczycieli.

Uczennica klasy IIIC LO, Natalia Czempik, otrzymała ufundowane przez Radę Szkoły stypendium za najwyższą średnią ocen (5,33).

Przedstawiciele Wyższej Szkoły Bankowej oraz Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa wręczyli promesy dla dwóch uczennic: Urszuli Marszałek i Natalii Czempik.

Następnie dyrektor Joanna Grzybowska wręczyła nagrody uczniom, którzy aktywnie reprezentowali szkołę, odnosili sukcesy naukowe, uświetniali swoim talentem apele i imprezy szkolne. Nie zapomniano również o uczniach uczęszczających przez 6 lat do ZSO Nr 4 - do gimnazjum i liceum - otrzymali oni słodkie upominki.

Ważnym momentem uroczystości było wręczenie świadectw ukończenia szkoły przez dyrekcję, panie: Joannę Grzybowską i Aleksandrę Ziębę.

Klasy drugie LO przygotowały dla swoich starszych kolegów drobne upominki - przypinki z logo szkoły, aby nigdy o niej nie zapominali. Oprócz tego wyróżniono uczniów klas III LO, wręczając „Indywidualności Siódemki” w kilku kategoriach: „Super Wodzu”, „Luzak”, „Bystrzak”, „Pozytywnie zakręcony” i „Talent Siódemki”.

Uroczystość zakończył występ muzyczny uczniów klasy IIIB LO - Uli, Agaty i Aleksa, którzy chcieli w ten sposób podziękować wszystkim za 3 lata spędzone w VII LO.

Odsłony: 1557