Recytowali, grali i śpiewali

turniej

29 listopada 2018 r. uczniowie naszego liceum brali udział w XI Wojewódzkim Konkursie Artystycznym zorganizowanym przez Górnośląskie Centrum Edukacyjne w Gliwicach. Wszyscy występowali w kategorii aktorskiej, która podzielona była na:
- recytację, tzw. żywe słowo, z tekstami wierszy i prozy zmagali się Julia Bagińska i Aleksandra Grzybek z IIA oraz Alex Pulda z IIIB;
- małe formy teatralne, które zagrali Jakub Bunda z IIIB oraz Koło Teatralne RING w składzie: Krzysztof Bączkowski, Tytus Stolarski z klasy IA, Dominika Kordek i Alex Pulda z IIIB, Marta Homa, Karol Laksa, Natalia Wiśniewska z IIIC;
- śpiew w wykonaniu Urszuli Marszałek, Agaty Polok i Aleksa Puldy z IIIB.

Wszyscy uczestnicy byli wspaniali i zasługują na największe uznanie. Wyniki poznamy 18 grudnia w czasie uroczystej gali.

Opiekunkami uczestników były panie Małgorzata Balińska i Dagmara Malinowska.

Odsłony: 1809