Czy nasze maturzystki wybiorą kosmetologię?

wizaz

Na prośbę licealistek dziś, tj. 26 listopada 2018 r., w naszej szkole ponownie odbyły się dla nich warsztaty ze sztuki dobrego makijażu. Profesjonalny makijaż wieczorowy został zaprezentowany na modelce, którą tym razem została Paulina S. z klasy IIIA. Podczas dwugodzinnych zajęć maturzystki doradzały się specjalistki w tej branży pani mgr Agnieszki Badury w kwestii właściwego doboru kosmetyków. Prowadząca chętnie podpowiadała techniki wykorzystywane przez wizażystów, które z powodzeniem można wykorzystać w stworzeniu oryginalnego makijażu.

Jak się potwierdziło i okazało, niektóre dziewczyny posiadają już dużą wiedzę i umiejętności w tym zakresie.

Czy będą nabywały kompetencji w poprawianiu i przywracaniu urody, czas pokaże.

B. Ozga-Strzyż

Więcej zdjęć, które wykonała uczennica z klasy IIIA LO, na naszym profilu na Facebooku.

Odsłony: 2042