Wybierz (naszą) szkołę

nowiny

W bieżącym numerze „Nowin Gliwickich” ukazał się bezpłatny dodatek „Wybierz szkołę”. Specjalny dodatek redakcja zadedykowała uczniom, którzy stoją przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. W numerze można znaleźć przydatne informacje dotyczące zasad rekrutacji, konkursy i ofertę gliwickich szkół, w tym także naszej szkoły.

Przypominamy, że trwa nabór zarówno do Szkoły Podstawowej nr 4 i do VII Liceum Ogólnokształcącego. W przyszłym roku szkolnym w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Gliwicach zostaną otwarte oddziały przedszkolne, zerówka, klasy 1-6 oraz klasa 7 dwujęzyczna. Naukę będzie można też kontynuować w klasie 8. Kandydaci do klas I liceum ogólnokształcącego mogą z kolei wybrać profil humanistyczny z innowacją dziennikarską lub klasę matematyczno-przyrodniczą z elementami biotechnologii.

Odsłony: 1950