Targi Edukacyjne

targi

Gliwicki Ośrodek Metodyczny we współpracy z Miastem Gliwice organizuje Gliwickie Targi Edukacyjne – Education Fair 2016 skierowane do rodziców, uczniów i uczennic wszystkich typów szkół i placówek oświatowych.

Gliwickie Targi Edukacyjne odbędą się 8 kwietnia 2016 r. (piątek) w godzinach od 9.00 do 17.00 w Hali Sportowej „Górne Wały” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 11, wejście z ulicy Zygmunta Starego.

W trakcie Targów odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą oraz obejrzeć stoiska wystawiennicze gliwickich szkół i placówek oświatowych i porozmawiać w punktach konsultacyjnych.

Uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych i gimnazjów odwiedzą Targi w zorganizowanych grupach. Rodziców i pozostałych uczniów zainteresowanych ofertą gliwickiej oświaty zapraszamy do odwiedzin stoisk po uroczystości otwarcia Targów, która jest planowana na godz. 9.00.