Zakończenie roku klas III LO

Drodzy Maturzyści!

Nadszedł dzień, w którym kończycie naukę w naszym liceum. Podobnie jak w ubiegłym roku nie możemy niestety wspólnie, całą szkołą, świętować tego dnia z Wami. Mimo to ciągle o Was myślimy i pamiętamy. Wierzymy także, że mimo trudnej sytuacji pandemicznej i długiego okresu nauczania zdalnego rzetelnie pracowaliście aż do końca roku szkolnego. Dziś nasze drogi się rozchodzą, ale nie przestajecie być nam bliscy. Życzymy Wam, abyście jako dojrzali i świadomi młodzi ludzie podejmowali w swoim dorosłym życiu tylko mądre, przemyślane decyzje. Dziękujemy za Wasze zaufanie, za to, że postawiliście na naukę właśnie w naszej szkole.

Podziękowania należą się także Waszym Rodzicom, którzy wielokrotnie udowodnili, jak ważna jest w życiu współpraca i chęć porozumienia. Państwa życzliwość, ale i krytyczne uwagi są dla nas zawsze bardzo cenne. Dziękujemy.

Szanowni Abiturienci!

Dzisiejsze zakończenie roku nie byłoby też możliwe bez Waszych nauczycieli i wychowawców, którzy pracowali niezwykle ciężko i ofiarnie, by dobrze przygotować Was nie tylko do nadchodzącej matury, ale i do godnego i prawego dorosłego życia, które będzie prawdziwym egzaminem naszych wspólnych starań. Im również dziękujemy.

Życzymy Wam wszystkim pogody ducha, nadziei na lepsze jutro i... czego jeszcze? Przekonajcie się sami, oglądając krótki film przygotowany przez Waszych młodszych kolegów z klas drugich.

Dyrekcja ZSO 4 im. Piastów Śląskich w Gliwicach