Gliwicki Budżet Obywatelski 2021

 budzet obywatelski logo 0

Od 23 października każdy mieszkaniec miasta może głosować na projekty zaproponowane w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego 2021.

Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na projekt naszej szkoły. Dzielnica Szobiszowice, projekt nr 4: Plac zabaw. Pragniemy doposażyć przestrzeń wokół szkoły w dodatkowe urządzenia rekreacyjne takie jak: dwie zjeżdżalnie w zestawie z wieżami, huśtawkę stalową podwójną z siedziskiem kubełkowym zapinanym, huśtawkę typu gniazdo, wykonanie zewnętrznych wielkoformatowych gier planszowych (takich jak: miasteczko rowerowe, klasy, twister, labirynty) oraz postawienie dodatkowych ławek.

Liczy się każdy oddany głos. Zmobilizujcie proszę Państwo również sąsiadów i rodzinę zamieszkującą naszą dzielnicę. Potwierdzenie oddania głosu nastąpi poprzez zatwierdzenie linku aktywacyjnego przesłanego na adres e-mail (zatwierdzenie odrębnie dla każdego z formularzy). Jeden adres e-mail może zostać wykorzystany do udziału w głosowaniu przez jednego uprawnionego.

Odsłony: 900