Drodzy Maturzyści!

Drodzy Maturzyści!

24 kwietnia 2020 r. miał być zupełnie inny: miały być ostatnie spotkania z dyrekcją i wychowawcami, uroczyste rozdanie świadectw, łzy wzruszenia i radość. Tymczasem nie widzieliśmy się z Wami już ponad miesiąc i dzisiaj również nie spotkamy się z Wami w atrium szkoły. Mimo to ciągle o Was myślimy, pamiętamy i jesteśmy dumni, że w tak trudnym czasie potrafiliście wziąć na siebie odpowiedzialność za swój los i rzetelnie pracowaliście aż do końca roku szkolnego. Dziś, mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, patrzymy w przyszłość z nadzieją i wierzymy, że jako dojrzali i świadomi młodzi ludzie będziecie podejmować w swoim dorosłym życiu tylko mądre decyzje.

Kochani Uczniowie klas trzecich!

Przed Wami jeszcze trochę stresów związanych z egzaminem maturalnym. Wiemy, że zrobiliście wszystko, aby dobrze się do niego przygotować, wykorzystaliście w pełni szansę, jaką dała Wam nauka w VII Liceum Ogólnokształcącym. Dajcie z siebie wszystko na maturze!

Dziś, na koniec naszej wspólnej wędrówki, życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, ale i tego, byście dalej postępowali godnie i odpowiedzialnie, żyli w sposób prawy i uczciwy. Życzymy Wam, abyście się dostali na wymarzone studia i aby wszystkie Wasze plany życiowe zostały zrealizowane. Dziękujemy za to, że byliście z nami.

Szanowni Rodzice!

Państwu również należą się ogromne podziękowania: przede wszystkim za zaufanie, cierpliwość i wyrozumiałość (zwłaszcza w ciągu tych ostatnich trudnych kilku tygodni), ogromną życzliwość i wsparcie, jakimi nas Państwo obdarzali.

Drodzy Nauczyciele!

I Wam dziękujemy za Wasze zaangażowanie, za starania, by dobrze przygotować naszych uczniów nie tylko do matury, ale przede wszystkim do dalszego dobrego życia.

Wszystkim Wam bardzo dziękujemy.
Dyrekcja ZSO 4 im. Piastów Śląskich w Gliwicach

Odsłony: 1038