Informacje ws. koronawirusa

Szanowni Państwo,
w związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach rozbieżnymi informacjami o przypadkach koronawirusa (bądź różnych sposobach walki z nim) zwracam się z prośbą o śledzenie informacji umieszczanych na oficjalnych stronach takich urzędów jak:
- Ministerstwo Zdrowia;
- Główny Inspektorat Sanitarny;
- Ministerstwo Edukacji Narodowej

Jednocześnie informuję, że uruchomiono specjalną infolinię Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie informacji dla Polaków o postępowaniu w sytuacji podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Infolinia działa całodobowo, siedem dni w tygodniu pod numerem telefonu 800 190 590.

Dodatkowo w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gliwicach pod numerem telefonu 666 227 205 również można uzyskać informację w sprawie koronawirusa.

Więcej informacji na stronie https://pssegliwice.pis.gov.pl.

Gdyby mieli Państwo wątpliwości związane z zasadami postępowania czy potrzebowali konsultacji przed podjęciem decyzji mającej wpływ na funkcjonowanie jednostki, zachęcam do kontaktu z gliwicką Stacją.

Dyrektor Centrum Ratownictwa Gliwice
Tomasz Wójcik

MEN

rece

Odsłony: 1318