Jesteśmy „Pozytywni dla życia”

balon2

W sobotę, 21 kwietnia 2018 r. wzięliśmy udział w III edycji akcji pt. „Pozytywni dla życia” w ramach kampanii społecznej Pozytywni.Gliwice.pl. Impreza ta odbyła się w Centrum Handlowym Forum Gliwice. Jej celem było promowanie zdrowego stylu życia.

Nasi uczniowie z klas 1 Szkoły Podstawowej nr 4 z wychowawczyniami Grażyną Bogucką i Beatą Bomastik wystąpili przed gliwicką publicznością z piosenką „Marchewki urodziny”.

Uczniów dopingowała także nasza pedagog Aneta Kroll.

balon3

Ponadto uczniowie ze szkolnego wolontariatu z panią Małgorzatą Pragą w ramach warsztatów dla przybyłych gości tworzyli cuda i cudeńka zarówno z balonów, jak i na twarzach małych gości. Powstawały małe stworki, żyrafki, pieski, różyczki, a nawet serduszka z małpką :) Było wesoło i twórczo.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Odsłony: 2178