Wszyscy bawią się wspaniale – jak co roku w karnawale

karnawal

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków i pierwszoklasistów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

24 stycznia 2018 r. odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, piratów, policjantów, Spidermana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie te postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu licealistów, którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką.

Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez licealistów. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Szczególne podziękowania należą się też naszym starszym kolegom. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Odsłony: 3066