Nasza pomoc była przydatna :)

28 listopada 2016 r. uczniowie klasy 1c w składzie: Oliwia Baranowska, Kinga Kowalik, Aleksandra Kusior, Paulina Zjawin, Patryk Olszówka, Julia Pachońska, Maciej Samujło, Alicja Sarka, Jakub Spytek, Maks Stolarski, Jakub Strzelczyk, Iga Wietecha, Julia Wolfram, Piotr Zagała i przedstawiciele wolontariatu klasy 2a: Karolina Anuszewska, Aleksandra Bittner, Alicja Bogucka, Oliwia Kiersnowska, Magdalena Pająk, Martyna Pszonak pomagali podczas VIII Dziecięcych i Młodzieżowych Form Teatralnych.

Dziecięce i Młodzieżowe Formy Teatralne to impreza integracyjno-artystyczna, w której biorą udział podopieczni Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach, gliwickich placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz uczniowie gliwickich szkół podstawowych i gimnazjalnych.

L. Wieczorek

Odsłony: 2430