Gliwicki Dzień Sąsiada w ZSO4 – jesteśmy pozytywni w otoczeniu

sasiad

5 grudnia 2016 r. z okazji Gliwickiego Dnia Sąsiada postanowiliśmy odwiedzić naszych najbliższych sąsiadów z małą niespodzianką. Nasze gimnazjalistki przygotowały kolorowy plakat oraz słodkie babeczki z napisem ZSO4 :). Następnie wyruszyliśmy z panią pedagog Anetą Kroll w odwiedziny do naszych małych sąsiadów z Przedszkola Miejskiego Nr 36. Przedszkolaki przyjęły nas bardzo miło. Dziewczyny miały niespodziankę dla dzieci i dla nauczycielek – każde dziecko otrzymało od nas kolorowego lizaka lub cukierka, a nauczycielki dostały babeczki z logo szkoły. Chwile spędzone w przedszkolu były niesamowite i magiczne.

Następnie udaliśmy się do Spółdzielni Mieszkaniowej „Szobiszowice”, gdzie zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci. Z zarządem spółdzielni przy ciastku i herbacie porozmawialiśmy o naszych dalszych planach edukacyjnych oraz o ważności współpracy sąsiedzkiej. Dobry sąsiad to skarb i takich sąsiadów mamy – przekonaliśmy się o tym w czasie naszych dzisiejszych odwiedzin :)

Odsłony: 2675