Weź udział w konkursie „Wolontariat w jednym zdjęciu”

Byłeś, jesteś, a może będziesz w najbliższym czasie uczestniczył w akcjach wolontariatu i chcesz się tym podzielić z innymi? Świetnie się składa! Weź udział w konkursie „Wolontariat w jednym zdjęciu” organizowanym przez Stowarzyszenie LEVEL UP. Zadaniem konkursowym jest wysłanie zdjęcia przedstawiającego Twój wolontariat wraz z krótkim opisem zawierającym opis działalności w ramach akcji wolontariackiej.

Termin zgłoszeń: do 30 września 2021.

Konkurs ma na celu wymianę dobrych doświadczeń, związanych z wolontariatem i zachęcenie do brania udziału w dobrowolnej i świadomej pracy na rzecz innych. Realizowany jest w ramach projektu „E-volunteering – key to be active”, który został dofinansowany ze środków programu Erasmus+, uruchomionego przez Komisję Europejską.

Kto może aplikować?
Organizatorzy zapraszają do udziału wolontariuszy działających lokalnie, za granicą lub e-wolontariuszy. Pokażcie, jak działacie!

Zasady
Tematem zdjęcia konkursowego musi być dowolne działanie wolontariackie, w którym brałeś/aś udział, ale uwaga (sic!), możesz wybrać tylko jedno zdjęcie, więc jeśli brałeś/aś udział w kilku tego typu przedsięwzięciach, zastanów się, które dało Ci najwięcej satysfakcji i przyniosło korzyść odbiorcom Twoich działań. Do fotografii musisz dołączyć także opis na 1000 znaków, w którym opowiesz o działaniu uwiecznionym na zdjęciu. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2021 r., a w zabawie brać udział mogą osoby między 13 a 30 rokiem życia. Zdjęcia opublikowane zostaną na stronie facebookowej Stowarzyszenia LEVEL UP, gdzie w okresie od 1 do 6 października odbędzie się głosowanie na podstawie polubień/reakcji na zdjęcia. Wyniki zostaną ogłoszone 8 października 2021 r.

Dwa zdjęcia zostaną nagrodzone podstawową wersją gry Dixit. Jednego wygranego wyłoni zespół LEVEL UP, a drugiego wskaże publiczność podczas głosowania na Facebooku.

Więcej informacji:
Kliknij, aby otworzyć formularz
Zapoznaj się z regulaminem

Odsłony: 413