Warkocze dla Fundacji Rak’n’Roll

Lena

Nasza uczennica Lena Gumienik z klasy 4b SP postanowiła zrobić coś pięknego i dobrego dla innych. Usłyszała o programie Fundacji Rak’n’Roll – „Daj Włos!”. Fundacja Rak’n’Roll powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji. Fundacja pomaga kobietom w trakcie chemioterapii wyglądać dobrze – w Programie „Daj Włos!” otrzymują one peruki bezpłatnie.

Lenka z mamą wybrała się do salonu fryzjerskiego i ścięła włosy. Oddała swoje piękne warkocze do wykorzystania na zrobienie peruki.

Brawo, Lenko – swoją postawą może zainspirujesz jeszcze kogoś z naszej szkolnej społeczności do włączenia się do tego programu. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni :)

Więcej informacji o fundacji znajdziesz tutaj: https://www.raknroll.pl/fundacja/idea/

pedagog Aneta Kroll

Odsłony: 800