Pomagamy Laurze

korki

Laura Zawada, podopieczna fundacji „Zdążyć z pomocą”, choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Jej rehabilitacja jest bardzo kosztowna, dlatego młodzież naszej szkoły przyłączyła się do akcji zbierania plastikowych nakrętek. Dochód uzyskany z ich sprzedaży przeznaczony jest bowiem na finansowanie leczenia Laury.

Koordynatorką akcji w naszej szkole oraz w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Śląskiego jest uczennica klasy IIIA LO, Wiktoria Bartosiewicz. Po zebraniu naprawdę dużej liczby korków Wiktoria przewiozła je ostatnio do Laury. Na tym jednak akcja się nie kończy. Zbierajmy korki nadal, mając nadzieję, że następnym razem pojedziemy do Laury z podwojoną ich liczbą. Dlatego zachęcamy wszystkich do wkręcenia się w akcję nakrętkomanii!

Jeżeli chcecie pomóc Laurze, zapraszamy na stronę „Laura Zawada - w drodze do samodzielności” na Facebooku.

Odsłony: 1000