Podsumowanie akcji „Wizyta świętego Mikołaja na Kresach”

mikolaj1

mikolaj2

18 lutego 2020 r. pani dyrektor Joanna Grzybowska oraz pani pedagog Aneta Kroll wzięły udział w uroczystym podsumowaniu akcji o charakterze patriotycznym i charytatywnym „Wizyta świętego Mikołaja na Kresach”. Zebrane dary zostały przekazane bezpośrednio dla 1000 dzieci w Wilnie. We lwowskiej katedrze 300 dzieci otrzymało paczki od świętego Mikołaja. Na Białoruś do Grodna przekazano 5 ton artykułów szkolnych, słodyczy i maskotek dla polskich rodzin. Nasza szkoła aktywnie włączyła się do zbiórki artykułów szkolnych, żywnościowych, słodyczy i maskotek dla polskich dzieci mieszkających na Kresach Wschodnich. Koordynatorem akcji w naszej szkole była pedagog Aneta Kroll.

W czasie uroczystości pani dyrektor Joanna Grzybowska odebrała podziękowanie za zaangażowanie naszej szkolnej społeczności w powyższej akcji. Uroczystości towarzyszył wspaniały występ zespołu „Bursztynki” z Wilna.

Pamiętajmy – niekiedy mały dar ma wielką moc :)

Odsłony: 952