Szkolny Klub Wolontariatu znów pomógł!

kartki

Tym razem nasi wspaniali członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z całą społecznością szkolną włączyli się w kampanię charytatywną „Świąteczne kartki dobroczynne” – Boże Narodzenie 2019 r.

Cały dochód ze sprzedaży świątecznych kartek został przekazany na konto Stowarzyszenia SURSUM CORDA, które inwestuje środki w niesienie pomocy chorym i niepełnosprawnym objętych programem „Na ratunek”. W naszej szkole rozprowadzonych zostało 100 kartek, a suma, którą przekazaliśmy stowarzyszeniu, to 200 złotych.

Szczególnie dziękujemy wolontariuszom z klasy 7a SP oraz ID LO, którzy włączyli się wyjątkowo aktywnie w akcję, oraz paniom z przedszkola i rodzicom maluszków.

Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy za ogromne serce i życzymy wiele dobra na święta Bożego Narodzenia.

Szkolny klub Wolontariatu wraz z opiekunkami