Nasi uczniowie na konkursie Mini Masterchef

Masterchef1

W ubiegłym tygodniu po raz kolejny czwórka uczniów naszej szkoły wzięła udział w konkursie kulinarnym, który został zorganizowany dla gliwickich szkół w CKZIU nr 1 w Gliwicach. Naszą szkołę wspaniale reprezentowali chłopcy z 7a: Stanisław Cieślak i Patryk Reiter oraz Dominik Grzegorz i Jan Carton-Wrębel z 3c.

Konkurs polegał na sporządzeniu jednej wylosowanej potrawy. Drużyna gimnazjalistów miała przygotować sakiewki naleśnikowe z białym serem na słodko, a reprezentanci szkoły podstawowej – torcik naleśnikowy. Chłopcy dzielnie poradzili sobie z tym kulinarnym wyzwaniem, a potrawy smakowały wybornie.

Mimo że nie udało im się zdobyć tytułu Mini Masterchefa, to była to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności kulinarnych pod presją czasu.

opiekun
Barbara Ozga-Strzyż

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Odsłony: 2062