Dzień Niepodległości

11 11

10 listopada 2015 r. w atrium szkoły odbyła się akademia z okazji Dnia Niepodległości. Nastrojowe piosenki: „Taki kraj”, „Rota”, „Biały Orzeł”, „Modlitwa”, „Ja to mam szczęście”, narracja oraz zdjęcia związane z historią Polski wprowadziły wyjątkową atmosferę i skłoniły do refleksji nad losami naszej Ojczyzny.

Podziękowania za przygotowanie pięknej uroczystości dla pani Danuty Jankowskiej oraz uczniów naszej szkoły: Aleksandry Dobrodziej, Jakuba Hassa, Wiktorii Jaros, Pawła Kozery, Wojciecha Kiersnowskiego, Anety Kujawskiej, Natalii Marczuk, Moniki Mazur, Denisa Nentwicha, Pawła Serwotki, Elżbiety Sikory, Zuzanny Sobczuk, Franciszka Stefanka, chóru z gitarzystą oraz obsługi technicznej.

Organizatorkami apelu były panie: Bożena Tomaka-Olszańska i Elżbieta Piotrowska

E. Piotrowska

Odsłony: 2995