V edycja konkursu na najpiękniejszy kalendarz adwentowy „Der schönste Adventskalender”

kalendarze

W grudniu 2016 r. odbyła się w naszej szkole piąta edycja konkursu na najpiękniejszy kalendarz adwentowy. W konkursie wzięli udział zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i gimnazjaliści. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się ogromną pomysłowością estetyczną i włożyli wiele pracy w to, aby ich kalendarze były nietypowe. Nadesłano prace z 13 szkół. Kalendarze oceniła komisja w składzie p. Jankowska, p. Przybyła oraz p. Zawadzka.

Po długiej naradzie wyniki przedstawiają się następująco:

Szkoły podstawowe:
I miejsce – Oliwia Pocheć, SP Nr 13
II miejsce – Karolina Tomasik, SP Nr 13
III miejsce – Natalia Górka, SP Nr 3
wyróżnienie – Aleksandra Piasecka, SP Nr 13
wyróżnienie – Michalina Proksza, SP Sierakowice

Gimnazja:
I miejsce – Agnieszka Saborowska, ZSO nr 12 w Brzezince
II miejsce – Małgorzata Kandziora, ZSO nr 12 w Brzezince
III miejsce – Oliwia Kowalska, GM Nr 7
wyróżnienie – Michalina Wystemp, Szkoła Językowa „Test”

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i słodkościami, natomiast zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe. Wystawę kalendarzy można obejrzeć do końca stycznia w bibliotece szkolnej. Zapraszamy :-)

Dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do uczestnictwa w następnej edycji. Organizatorkami konkursu były panie L. Gądek i P. Ogonowska.

Odsłony: 2309