Dzień Maturzysty

dzien maturzysty

We wtorek, 3 stycznia, odbył się w naszej szkole tradycyjny Dzień Maturzysty, którego nadejście sugeruje, że w niedługim czasie odbędzie się długo wyczekiwana studniówka. W czasie tego wyjątkowego dnia licealiści mogli podziwiać efekty wielkiej wyobraźni i fantazji maturzystów, którzy – przywdziawszy fantazyjne stroje – odwiedzali poszczególne klasy.

Po tej kolorowej paradzie nastąpiła część programu w atrium przeznaczona dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów liceum. Drużyny złożone z pani dyrektor Joanny Grzybowskiej, pani Katarzyny Sabo-Kołodziej, pana Tomasza Guzowskiego i uczniów klas I i II wzięły udział w turnieju „Jaka to melodia”, okraszonym występami naszych szkolnych gwiazd piosenki: Sandry Naum, Dominiki Król, Natalii Gołąbek i Zuzanny Sobczuk oraz Seweryna Gałeckiego. Uczniowie zaprezentowali utwory zespołów Queen i Eurythmics oraz Britney Spears i Alvaro. Wtórowała im niegasnąca owacja publiczności.

W tym radosnym nastroju oczekiwanie na studniówkę, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, z pewnością nie będzie się dłużyło.

Odsłony: 2198