Pożegnanie klas III LO – „Łza się w oku kręci”

klasy III

29 kwietnia klasy trzecie LO zostały pożegnane przez całą społeczność szkolną. Uczniowie wyróżniający się wynikami w nauce otrzymali promesy dwóch uczelni: Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach i Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Gliwicach – są to Aleksandra Śmigas i Klaudia Łysień. Dodatkowo Oli Śmigas przyznano stypendium za najwyższą średnią ocen ufundowane przez Radę Szkoły ZSO Nr 4 w Gliwicach.

Następnie pani dyrektor Joanna Grzybowska wręczała nagrody uczniom, którzy pomagali rozwijać szkołę, odnosili sukcesy naukowe, sportowe, działali w wolontariacie, uświetniali swoim talentem apele i imprezy szkolne, pracowali w radiowęźle.

Ważnym momentem uroczystości było przedstawienie przygotowane przez uczniów klas: IIC, IIA, IIB oraz IB LO pod kierunkiem pani Dagmary Malinowskiej. Klasy drugie wręczyły swoim starszym kolegom drobne upominki – przypinki z logo szkoły, aby nigdy o niej nie zapominali. Oprócz tego wyróżniono niektórych uczniów klas III LO w kilku kategoriach: Super Wodzu, Luzak, Bystrzak, Pozytywnie zakręcony. Uroczystość zakończył pokaz taneczny w wykonaniu zespołu Kogo.

Zachęcamy także do obejrzenia filmu z zakończenia roku dla maturzystów, którego autorką jest Aleksandra Rakotny.

J. Krzysteczko

Odsłony: 2777